Human Fall Flat 2019 v0.1 FULL APK | TAM SÜRÜM

DOWNLOAD Human Fall Flat 2019 v0.1 FULL APK, zorlu parkur oyunları yapımcılığını RED NIGHT stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan keyifli oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız garip karakteri ile bulunduğunuz zorlu parkur içinde olabildiğince ileriye gitmek, yüksek puanlara ulaşmak ve görevleri tamamlamaktır.

Atlamanız gereken uzun mesafeler, birçok hareketini kontrol edebileceğiniz karakter, gelişmiş fizik motoru ve dahası sizleri bekliyor. Zıplayın, tutunun, yüksek tepelere tırmanın her şey parmaklarınızın ucundadır. Havada süzülen evren içinde doğru yerlere atlamanız gerekiyor aksi halde bu sonunuz olabilir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

- Advertisement -

Human Fall Flat 2019 Play Store’da 6.19TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Human Fall Flat 2019 v0.1 FULL APK | TAM SÜRÜM DOWNLOAD

Human Fall Flat 2019 v0.1 FULL APK | TAM SÜRÜM KURULUMU

UYARI : oyunu kurup-oynayabilmek için Android 7.0 ve üstü performanslı bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

Human Fall Flat 2019 v0.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar