Human Fall Flat v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Human Fall Flat v1.0 FULL APK, resmi oyun olarak Android platformuna çıkması uzun zamandır beklenen yapımcılığını 505 Games Srl stüdyosunun üstlendiği dünya oyun sektörünün sevilen oyunlarından birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız garip karakter ile bulunduğunuz karmaşık dünya içinde parkur görevlerini tamamlamak ve bulmacaları çözmektir. Uzun soluklu oyun yapısı, özelleştirebilir karakterler, aşılması güç engeller ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Human Fall Flat v1.0 sürümünde global olarak tüm dünyaya sunulmuştur. Mobil cihazlar için sunulan gerçek yapımcı No Brakes Games ve 505 Games Srl firmasının ortaklaşa oyunlarıdır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir.

Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Zıplayın, tutunun, tırmanın birçok hareket parmaklarınızın ucundadır. Arkadaşlarınızla oynayıp parkurlarda ustalığınızı onlara sergileyebilirsiniz. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

Human: Fall Flat Play Store’da 41.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Human Fall Flat v1.0 FULL AP

Human Fall Flat v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM DOWNLOAD

Human Fall Flat v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM KURULUMUHuman Fall Flat v1.0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.and.games505.humanfallflat” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Human Fall Flat v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar