Hungry Dragon MOD APK v1.31 | PARA ve ELMAS HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Hungry Dragon v1.31 PARA HİLELİ APK, yapımcılığını Ubisoft Entertainment firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ejderha ile bulunduğunuz orta çağ döneminde avlanmak, görevleri tamamlamak ve hayatta kalmaya çalışmaktır.

Hungry Dragon MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz ejderhayı satın alıp rahatça geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, farklı türlerde ejderhalar, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Hungry Dragon v1.31 sürümünde yeni evcil hayvanlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Hungry Dragon Play Store’da 150.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Hungry Dragon v1.31 MOD APK | PARA ve ELMAS HİLELİ DOWNLOAD

Hungry Dragon v1.31 MOD APK | PARA ve ELMAS HİLELİ KURULUMUBİLGİLENDİRME : MOD APK dosyasını kurup açtıktan sonra dosya çıkarma işlemi yapacaktır, ardından tekrar APK kurulum ekranı gelecektir (bazı cihazlarda izin isteyebilir, veriniz) 2.kurulumun ardından oyuna giriş yapabilirsiniz.

Hungry Dragon v1.31 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hungry Dragon 1.31 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Hungry Dragon 1.31 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani tek apk dosyası kurun ve oynayın.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar