Hungry Shark Evolution v6.5.0 MOD APK | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Hungry Shark Evolution v6.5.0 PARA HİLELİ APK, köpek balığı oyunları yapımcılığını Ubisoft Entertainment firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız köpek balığı ile bulunduğunuz sularda avlanmak, görevleri tamamlamak ve gelişmeye çalışmaktır.

Hungry Shark Evolution MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, robot köpek balığı açık, secret arena açık, Kempy Lab aktif hileli, bu sayede dilediğiniz köpek balığını satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip, özel yeteneklere sahip olabilirsiniz. Tehlikeli diğer balıklar, avlanmayı bekleyen insanlar, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Hungry Shark Evolution v6.5.0 sürümünde yeni etkinlikler ve köpek balıkları sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joytick veya sensör yardımıyla sağlanmaktadır.

Hungry Shark Evolution Play Store’da 6.320.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Hungry Shark Evolution v6.5.0 MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Hungry Shark Evolution v6.5.0 MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMU

Hungry Shark Evolution v6.5.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hungry Shark Evolution 6.5.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Hungry Shark Evolution6.5.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Hungry Shark Evolution 6.5.0 kempy lab hile : oyun içinde kempy lab açıktır.

Hungry Shark Evolution 6.5.0 secret area hile : oyun içinde secret area açıktır.

Hungry Shark Evolution 6.5.0 robo shark hile : oyun içinde robo shark açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar