Hungry Shark World v3.1.4 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Hungry Shark World v3.1.4 PARA HİLELİ APK

köpek balığı oyunları, yapımcılığını Ubisoft Entertainment stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız köpek balığı ile bulunduğunuz açık sularda avlanmak, görevleri tamamlamak ve hayatta kalmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Hungry Shark World MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz köpek balığını satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip rahatça avlanabilirsiniz. Keşfedilmeyi bekleyen bölgeler, farklı türlerde köpek balıkları, avlanmayı bekleyen hayvanlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Hungry Shark World v3.1.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Hungry Shark World Play Store’da 1.400.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Hungry Shark World v3.1.4 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

NOT : para ve elmas harcadıkça artar, öncelikle düşük fiyatlı ürünlerden başlayarak maddi değerlerinizi artırın, daha sonra pahalı ürünleri de satın alabilirsiniz.

Hungry Shark World v3.1.4 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Hungry Shark World v3.1.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hungry Shark World 3.1.4 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Hungry Shark World 3.1.4 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz daima artar.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani TEK APK dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın. (OBB DOSYASINA GEREK YOKTUR)Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar