Ice Scream Episode 2 v1.0.2 MOD APK | CAN HİLELİ

Download Ice Scream Episode 2 Horror Neighborhood v1.0.2 CAN HİLELİ APK, korku, gerilim ve kaçış oyunları, yapımcılığını Keplerians Horror Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız çocuk karakteri ile bulunduğunuz mahalle içinde dondurmacıya karşı mücadele etmek ve çocukları kurtarmaktır.

Ice Scream Episode 2 MOD APK sınırsız can hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rahatça hareket edip görevleri tamamlayabilirsiniz. Peşinizden ayrılmayan dondurmacı, tuzaklar, çözmeniz gereken bulmacalar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Ice Scream Episode 2 v1.0.2 sürümünde yeni bölgeler, bulmacalar, sahneler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Ice Scream Episode 2 v1.0.2 MOD APK KURULUMU

Ice Scream Episode 2 v1.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ice Scream Episode 2 v1.0.2 can hile apk : oyun içinde dondurmacı karakteri size karşı saldırı yapamaz.

Ice Scream Episode 2 v1.0.2 MOD APK DOWNLOAD

Ice Scream Episode 2 | Yeni ve Eski Sürümleri

Ice Scream Episode 2 MOD APK

Ice Scream Episode 2 v1.0.2 MOD APK | CAN HİLELİ

0
Download Ice Scream Episode 2 Horror Neighborhood v1.0.2 CAN HİLELİ APK, korku, gerilim ve kaçış oyunları, yapımcılığını Keplerians Horror Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar