Idle Factory Tycoon v1.50.1 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Idle Factory Tycoon v1.50.1 PARA HİLELİ APK

idle ve işletme oyunları, yapımcılığını Kolibri Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız işçiler ile bulunduğunuz fabrika içinde üretim yapmak ve para kazanmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Idle Factory Tycoon MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, fabrikalarınızı büyütüp, çalışanlarınızı geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca iş, üretmeniz gereken farklı eşyalar ve dahası sizleri bekliyor. 

Idle Factory Tycoon v1.50.1 sürümünde yeni etkinlikler eklenmiştir. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Idle Factory Tycoon Play Store’da 160.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Idle Factory Tycoon v1.50.1 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki hile içeriğini okuyunuz.

Idle Factory Tycoon v1.50.1 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Idle Factory Tycoon v1.50.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Idle Factory Tycoon 1.50.1 para hile apk : oyun içindeki birçok harcamanın fiyatı “0” sıfırdır, rahatça geliştirme yapabilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar