Idle Miner Tycoon v2.28.0 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Idle Miner Tycoon v2.37.1 PARA HİLELİ APK, idle oyunları yapımcılığını Fluffy Fairy Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız madenciler ile bulunduğunuz arazi üzerinde olabildiğince derine inmek, altın çıkarmak ve para kazanmaktır. 

Idle Miner Tycoon MOD APK sınırsız para hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, madeni istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Çıkarılması gereken altınlar, farklı bölgeler, çalışanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Idle Miner Tycoon v2.37.1 sürümünde yılbaşı etkinlikleri sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Idle Miner Tycoon Play Store’da 1.470.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Idle Miner Tycoon v2.37.1 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Idle Miner Tycoon 2.37.1 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

Idle Miner Tycoon v2.37.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Idle Miner Tycoon 2.37.1 para hile apk : oyun içinde madenin 2.katını inşa ettikten sonra özel para birimi aktif olur, onu kullanarak dilediğiniz kadar altın veya özel yeteneğe sahip olabilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar