Idle Miner Tycoon v2.55.0 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Idle Miner Tycoon v2.55.0 PARA HİLELİ APK, idle oyunları yapımcılığını Kolibri Games firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz madende kazı yapmak, altın çıkarmak ve hem işletmenizi büyütmek hemde para kazanmaya çalışmaktır.

Idle Miner Tycoon MOD APK yani sınırsız para hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, madeni istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Farklı bölgeler, becerikli çalışanlar, inilmesi gereken derin madenler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Idle Miner Tycoon v2.55.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Idle Miner Tycoon Play Store’da 1.800.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Idle Miner Tycoon v2.55.0 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Idle Miner Tycoon v2.55.0 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Idle Miner Tycoon v2.55.0 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMUdle Miner Tycoon v2.55.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Idle Miner Tycoon 2.55.0 para hile apk : oyun içinde madenin 2.katını inşa ettikten sonra özel para birimi aktif olur, onu kullanarak dilediğiniz kadar altın veya özel yeteneğe sahip olabilirsiniz.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar