Incredibox v0.3.6 FULL APK

Incredibox v0.3.6 FULL APK, müzik, ritm oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını So Far So Good stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız farklı sesler çıkaran karakterleri birleştirmek ve kulağa hoş gelen melodiler oluşturmaktır. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca farklı ses, ton, eğlenceli karakterler ve dahası sizleri bekliyor. Incredibox v0.3.6 sürümünde bazı cihazlarda olan ses sorunu için düzenlemeler yapılmıştır. Farklı tarzlarda müziğin birleşimi parmaklarınızın ucunda olacaktır. Ayrıca Incredibox bilgisayar platformunda da oldukça ünlüdür.Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Oynaması oldukça keyiflidir, tek yapmanız gereken ses tonlarını yan-yana dizmek ve başlatmaktır. Incredibox Play Store’da 17.99TL’dir.

[alert variation=”alert-info”]

- Advertisement -

GOOGLE PLAY AÇIKLAMALARI

Incredibox Eğer beatbox ustalarının bir grup yöneterek çok kolay bir karışımını oluşturmaya yardımcı olan bir müzikal oyun. Sadece sürükle ve farklı karakterlere simgeleri bırakıp müzik oluşturmaya başlamak! oyun sırasında sağ tarak bulun ve size karışımı geliştirmemize yardımcı olacaktır animasyonlu ikramiye kilidini.

sizin oluşturma kaydedin ve ardından tüm dünyada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Eğer yeterince oy alırsanız iyi 50 grafiğini katılabilir. Kendi mix oluşturmak için çok tembel? Sorun değil, sadece sizin için otomatik mod çalsın;)

Incredibox ile size müzikaliteyi ifade edin!
o kadar ve soğuk Pompa;)


Incredibox ilk sürümü 2009 yılında oluşturulan ve Adobe bülteni, BBC tıklayın, Yahoo haberler, FWA ve daha fazlası tanıma dahil süper olumlu geri dönüşler aldık edildi. Online oyun kurulduğundan beri fazla 50M ziyaretçi çekti. müzik öğretmenleri tarafından zevk, Incredibox da çocuklara ritim tanıtmak için okullarda kullanılmaktadır.[/alert]

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Incredi

Incredibox v0.3.6 FULL APK DOWNLOAD
Incredibox v0.3.6 FULL APK İNDİR – 45MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
[alert variation=”alert-success”]

Incredibox KURULUMU

Incredibox v0.3.6 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunu oynayabilmek için Android 5.0 ve üzeri sistem gereklidir.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar