Infinite Flight Simulator v18.02.0 FULL APK MOD – Tüm Uçaklar Açık

Infinite Flight Simulator v18.02.0 FULL APK MOD – Tüm Uçaklar Açık

Infinite Flight Simulator v18.02.0 FULL APK, uçak simülasyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Flying Development stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz bölümlerde uçuşlar yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Infinite Flight Simulator içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm uçak ve bölümleri kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, binlerce kilometreye denk gelen bölgelerde uçuş yapabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, gerçek marka-modellere ait uçaklar, uzun soluklu oyun yapısı ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Infinite Flight Simulator v18.02.0 sürümünde Bombardier CRJ700 uçağı eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Infinite Flight Simulator Play Store’da 17.99TL’dir 50.000’den fazla indirilmiştir.

[toggles behavior=”accordion”]
[toggle title=”Gogle Play Acıklamalarını Oku”]

 

Google Play Uygulaması İle Orjinal Programı İndir

[/toggle]
[/toggles]

Infinite Flight Simulator OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Infinite Flight Simulator v18.02.0 FULL APK MOD İNDİR
Infinite Flight Simulator v18.02.0 MOD APK İNDİR – 47MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk
Infinite Flight Simulator KURULUMU

Infinite Flight Simulator v18.02.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Infinite Flight Simulator 18.02.0 uçak hile apk : oyun içinde bulunan tüm ücretli uçaklar kullanıma açıktır, tek yapmanız gereken uçağı seçip “Download” butonuna basmaktır.

Infinite Flight Simulator 18.02.0 bölüm hile apk : oyun içinde bulunan tüm ücretli bölümler kullanıma açıktır, tek yapmanız gereken bölümü seçip “Download” butonuna basmaktır.

UYARI : oyunu kurabilmek için cihazınızın Android sürümü 5.0 veya üstü olmalıdır.

NOT : uçak ve bölümleri açabilmek için aktif internet bağlantısı gereklidir

İNDİRMELER HAKKINDA

 

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar