Infinite Flight Simulator v18.03.0 FULL APK

0
360
Infinite Flight Simulator MOD APK
Infinite Flight Simulator v18.03.0 FULL APK DOWNLOAD

Infinite Flight Simulator v18.03.0 FULL APK, uçuş simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Flying Development firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. MOD APK yani tüm uçak ve bölümleri kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, binlerce kilometreye denk gelen bölgelerde uçuş yapabilirsiniz. Tamamı gerçek modellerde onlarca uçak, zorlu görevler, detaylı kokpit görünümleri ve dahası sizleri bekliyor. Infinite Flight Simulator v18.03.0 sürümünde Bombardier CRJ900 uçağı eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Infinite Flight Simulator Play Store’da 26.99TL’dir 50.000’den fazla indirilmiştir.


Sonsuz Uçuş Eğer meraklı acemi veya süslü bir pilot olup olmadığını, mobil cihazlarda en kapsamlı uçuş simülasyon deneyimi sunar. Gün, hava koşulları ve uçak ağırlığı yapılandırmasının zamanınızı seçerek her uçuş terzilik, detaylı uçağın bizim çeşitli envanter ile dünyanın her yerinden bölgelerde yüksek çözünürlüklü sahne keşfedin.

Özellikler:

• Uçakları, genel havacılık ve askeri uçaklar (ücretsiz ve ücretli eklentiler) çeşitli bir filosundaki uçakların Onlarca
• Yüksek çözünürlüklü uydu görüntüleri, doğru topografyasını ve hassas pist ve taksi yolu düzenleri tüm büyük havaalanı özelliğine Çoklu bölgeler
Gündüz ve hava koşullarının • Özelleştirilebilir süresi (Gerçek zamanlı veya özel)
güneş, ay ve yıldız ile Gerçekçi bir atmosferik •
• Otomatik pilot (Tüm uçuş parametrelerinin kontrolünü destekler, NAV modu uçuş planını takip basıp uçakta oto arazi için)
Doğru düzeltmeleri ve Seyrüsefer AIDS’le • Kolay kullanımlı uçuş planlama sistemi
• Motor başlatma ve kapatma
• Aletle İniş Sistemi (ILS)
• Gelişmiş tekrar sistemi
• Ağırlık ve denge yapılandırma

canlı hava ve uçakların bizim tüm filo ile dünyanın herhangi bir yerinde uçmasını sağlar bir tam erişim deneyimi için Sonsuz Uçuş Pro abone olun. En ilgi çekici online uçak simülatörü mevcut bugün için diğer pilotlar ve hava trafik kontrolörleri binlerce katılın!

Sonsuz Uçuş Pro abonelik faydaları:
• Küresel çok oyunculu deneyimi için diğer pilotlar binlerce katılın
• 25,000 havaalanlarında (hiçbir bölge kilidi-in) erişimi olan yüksek çözünürlüklü manzara mil kare milyonlarca dünyayı Fly
• Tüm mevcut uçakların Enjoy
• Bir Hava Trafik Kontrolörü olarak Yasası
• havada canlı hava ve rüzgarlar ile uçun

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Infinite Flight Simulator v18.03.0 FULL APK DOWNLOAD

Infinite Flight Simulator v18.03.0 MOD APK İNDİR – 47MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Infinite Flight Simulator KURULUMU

Infinite Flight Simulator v18.03.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Infinite Flight Simulator 18.03.0 uçak hile apk : oyun içinde bulunan tüm ücretli uçaklar kullanıma açıktır, tek yapmanız gereken uçağı seçip “Download” butonuna basmaktır.

Infinite Flight Simulator 18.03.0 bölüm hile apk : oyun içinde bulunan tüm ücretli bölümler kullanıma açıktır, tek yapmanız gereken bölümü seçip “Download” butonuna basmaktır.

UYARI : oyunu kurabilmek için cihazınızın Android sürümü 5.0 veya üstü olmalıdır.

NOT : uçak ve bölümleri açabilmek için aktif internet bağlantısı gereklidir.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.