Infinite Flight Simulator v19.02.1 MOD APK | Tüm Uçaklar Açık

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Infinite Flight Simulator v19.02.1 UÇAK HİLELİ APK, Simülasyon oyunları, yapımcılığını Infinite Flight LLC firmasının üstlendiği Android platformunun popüler uçuş simülasyon oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz bölümde uçuşları yapmak ve görevleri tamamlamaktır.

Infinite Flight Simulator MOD APK yani tüm uçak ve bölümleri kullanıma açık bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, binlerce kilometreye denk gelen bölgelerde uçuş yapabilirsiniz. Detaylı kokpit görünümleri, farklı modellerde uçaklar, uzun uçuş mesafeleri ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Infinite Flight Simulator v19.02.1 sürümünde onlarca hata düzenlemesi yapılmış olup, uçak görünümleri için iyileştirmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Infinite Flight Simulator Play Store’da 22.99TL’dir 60.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Infinite Flight Simulator v19.02.1 MOD APK

Infinite Flight Simulator v19.02.1 MOD APK | Tüm Uçaklar Açık DOWNLOAD

Infinite Flight Simulator v19.02.1 MOD APK | Tüm Uçaklar Açık KURULUMUInfinite Flight Simulator v19.02.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Infinite Flight Simulator 19.02.1 uçak hile apk : oyun içinde bulunan birçok ücretli uçak kullanıma açıktır.

NOT : uçak ve bölümleri açabilmek için aktif internet bağlantısı gereklidir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar