Injustice 2 v3.3.1 MOD APK | YETENEK HİLELİ

Injustice 2 v3.3.1 YETENEK HİLELİ APK, dövüş oyunları, yapımcılığını Warner Bros stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız dövüşçü karakterler ile bulunduğunuz arenada rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmektir.

Injustice 2 MOD APK yani seri özel yetenek kullanma hileli, bu sayede rakiplerinize karşı daima üstün olabilir, etkinlikleri, görevleri kolayca bitirebilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, onlarca dövüşçü, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Injustice 2 v3.3.1 sürümünde dövüşler için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup, ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Injustice 2 v3.3.1 KURULUMU

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

UYARI : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamayı okumanız yeterlidir.

UYARI : apk dosyasını kurup – oynayabilmek için performanslı bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

Injustice 2 v3.3.1 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.wb.goog.injustice.brawler2017” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Injustice 2 v3.3.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Injustice 2 3.3.1 yetenek hile apk : oyun içinde özel vuruşlarınızı kullanırken enerjiniz azalmaz. (en azından bir defa kullanacak kadar dolmuş olması gereklidir)

Injustice 2 v3.3.1 DOWNLOAD

Injustice 2 | Yeni ve Eski Sürümleri

Injustice 2 MOD APK

Injustice 2 v3.4.0 MOD APK | YETENEK HİLELİ

0
Download Injustice 2 v3.4.0 YETENEK HİLELİ APK, kıyasıya mücadele ve dövüş oyunları, yapımcılığını Warner Bros firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sağladığınız...
Injustice 2 MOD APK

Injustice 2 v3.3.1 MOD APK | YETENEK HİLELİ

0
Injustice 2 v3.3.1 YETENEK HİLELİ APK, dövüş oyunları, yapımcılığını Warner Bros stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız dövüşçü karakterler ile...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar