Into the Dead 2 v1.19.0 MOD APK | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Into the Dead 2 v1.19.0 PARA HİLELİ APK, zombi ve koşu oyunları yapımcılığını PIKPOK stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile zombilerle dolu yolları aşmak ve ailenize ulaşmaktır.

Into the Dead 2 MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, sınırsız mermi hileli, vip yani özel üye hileli. bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olup görevleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Farklı silahlar, saldırgan zombiler, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Into the Dead 2 v1.19.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Into the Dead 2 Play Store’da 300.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Into the Dead 2 v1.19.0 MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Into the Dead 2 v1.19.0 MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMU

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

Into the Dead 2 v1.19.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.pikpok.dr2.play” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Into the Dead 2 v1.19.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Into the Dead 2 1.19.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Into the Dead 2 1.19.0 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz.

Into the Dead 2 1.19.0 vip hile apk : oyuna vip yani özel üye olarak başlarsınız.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar