Into the Dead 2 v1.28.0 MOD APK

Download Into the Dead 2 v1.28.0 PARA HİLELİ APK, aksiyon, zombi oyunları, yapımcılığını PIKPOK stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz tehlikeli yol üstünde daima ileri doğru koşmak, zombileri etkisiz hale getirmek ve ailenize ulaşmaktır.

Into the Dead 2 MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, sınırsız mermi hileli, vip yani özel üye hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olup görevleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Saldırgan zombiler, özel silahlar, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Into the Dead 2 v1.28.0 sürümünde yeni etkinlikler ve görevler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Into the Dead 2 v1.28.0 MOD APK KURULUMU

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

Into the Dead 2 v1.28.0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.pikpok.dr2.play” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Into the Dead 2 v1.28.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Into the Dead 2 1.28.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Into the Dead 2 1.28.0 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz.

Into the Dead 2 1.28.0 vip hile apk : oyuna vip yani özel üye olarak başlarsınız.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Into the Dead 2 v1.28.0 MOD APK DOWNLOAD

Into the Dead 2 | Yeni ve Eski Sürümleri

Into the Dead 2 MOD APK

Into the Dead 2 v1.29.0 MOD APK | MEGA HİLELİ

0
Download Into the Dead 2 v1.29.0 PARA HİLELİ APK, sonsuz koşu, zombi ve aksiyon oyunları, yapımcılığını PIKPOK firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir....
Into the Dead 2 MOD APK

Into the Dead 2 v1.28.0 MOD APK

0
Download Into the Dead 2 v1.28.0 PARA HİLELİ APK, aksiyon, zombi oyunları, yapımcılığını PIKPOK stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar