Into the Dead v2.5.6 MOD APK (Mega Hileli)

DOWNLOAD Into the Dead v2.5.6 PARA HİLELİ APK,

hayatta kalma, kaçış ve zombi oyunları, yapımcılığını ünlü PIKPOK firmasının üstlendiği Android platformunun klasikleşen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz tehlikeli ortamda olabildiğince ileri gitmek, zombileri etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Into the Dead MOD APK sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm silah, köpek ve ekipman paketlerinin kilidi açık 

bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, zombilere karşı yenilmez olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, kullanabileceğiniz özel silahlar, yardımcı köpekler ve dahası sizleri bekliyor. 

Into the Dead v2.5.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Into the Dead Play Store’da 1.600.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Into the Dead v2.5.6 MOD APK DOWNLOAD

Into the Dead v2.5.6 MOD APK KURULUMU

Into the Dead v2.5.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Into the Dead 2.5.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Into the Dead 2.5.6 hile apk : oyun içindeki tüm gerçek parayla satılan ögeler kullanıma açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar