Iron Man 3 MOD APK v1.7.0 | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Iron Man 3 v1.7.0 PARA HİLELİ APK, yapımcılığını Gameloft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun klasikleşen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Demir Adam yani Tony Stark ile bulunduğunuz görevlerde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, şehri korumak ve bölümleri tamamlamaktır.

Iron Man 3 MOD APK yani

  • sınırsız para hileli,
  • sınırsız elmas hileli,
- Advertisement -

bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, zırhınızı kolayca geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, tehlikeli düşmanlar, yok edici silahlarınız ve dahası sizleri bekliyor.

Iron Man 3 v1.7.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Iron Man 3 Play Store’dan kaldırılmıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Iron Man 3 MOD APK v1.7.0 | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Iron Man 3 MOD APK v1.7.0 | PARA HİLELİ KURULUMUIron Man 3 v1.7.0 MOD APK dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftIMHM” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Iron Man 3 v1.7.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Iron Man 3 v1.7.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar