Iron Marines v1.5.4 APK MOD – Para ve Karakter HİLELİ

DOWNLOAD Iron Marines v1.5.4 Para ve karekter HİLELİ APK

savunma, strateji ve savaş türündeki oyunlar, yapımcılığını Ironhide Game stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ve savunma kuleleri ile bulunduğunuz bölümde düşmanlarınızı yok etmek ve kendi bölgenizi korumaktır. 

- Advertisement -

Iron Marines MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • tüm kahramanların kilidi açık

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, özel yeteneklere sahip kahramanlar, bitmek bilmeyen bir mücadele ve dahası sizleri bekliyor. 

Iron Marines v1.5.4 sürümünde yeni Çin yılı etkinlikleri mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Iron Marines Play Store’da 31.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Iron Marines v1.5.4 APK MOD – Para ve Karakter HİLELİ DOWNLOADIron Marines v1.5.4 APK MOD – Para ve Karakter HİLELİ KURULUMU

Iron Marines v1.5.4 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ironhidegames.android.ironmarines” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Iron Marines v1.5.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Iron Marines 1.5.4 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Iron Marines 1.5.4 puan hile apk : oyun içinde teknoloji puanınız sınırsızdır.

Iron Marines 1.5.4 karakter hile apk : oyun içindeki ücretli karakterlerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar