Iron Tank Assault v1.1.34 PARA HİLELİ MOD APK

Iron Tank Assault v1.1.34 PARA HİLELİ APK, tank savaş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını GemGames stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız tank ile bulunduğunuz savaş alanı içinde rakiplerinizle mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Iron Tank Assault içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz tankı satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen çatışmalar, güçlü tanklar, karmaşık mücadele haritaları ve dahası sizleri bekliyor. Iron Tank Assault v1.1.34 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Iron Tank Assault Play Store’da 2.500’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Iron Tank Assault v1.1.34 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD

Bilgilendirme : hileye kullanabilmek için kurulum kısmındaki hile açıklamasını okumanız yeterlidir.
Iron Tank Assault v1.1.34 MOD APK İNDİR – 58MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Iron Tank Assault KURULUMU

Iron Tank Assault v1.1.34 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Iron Tank Assault 1.1.34 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda eğitim modu ardından para miktarınızın yazdığı bölümdeki market butonuna basın, açılan menüde satın almak için fiyat butonlarına basmanız yeterlidir, paranız artacaktır. (gerçek satın alma işlemleriyle hiçbir alakası yoktur)

Iron Tank Assault 1.1.34 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda eğitim modu ardından elmas miktarınızın yazdığı bölümdeki market butonuna basın, menüde satın almak için fiyat butonlarına basmanız yeterlidir, elmasınız artacaktır. (gerçek satın alma işlemleriyle hiçbir alakası yoktur)


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar