JackQuest The Tale of the Sword v1.0.11 FULL APK (Tam Sürüm)

DOWNLOAD JackQuest The Tale of the Sword v1.0.11 FULL APK

piksel, macera ve mini RPG oyunları, yapımcılığını ünlü Crescent Moon Games firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz mistik dünya içinde kötü ork tarafından kaçırılan sevgilinizi bulmaya çalışmaktır.

- Advertisement -

Uzun soluklu oyun yapısı, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler, tehlikeli yaratıklar ve dostunuz olan kılıcınız sizleri bekliyor. Karakterinizin en önemli yeteneğini düz duvarlara dahi adım-adım zıplayarak çıkabilmek, oyunda ilerlemeniz buna bağlıdır.

Playstation ve STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

JackQuest The Tale of the Sword Play Store’da 30.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


JackQuest The Tale of the Sword v1.0.11 FULL APK DOWNLOAD

JackQuest The Tale of the Sword v1.0.11 FULL APK KURULUMU

JackQuest The Tale of the Sword v1.0.11 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar