Jetpack Joyride v1.10.11 – PARA HİLELİ APK MOD

Jetpack Joyride v1.10.11 – PARA HİLELİ APK MOD, DOWNLOAD APK, APK İNDİR sonsuz koşu tarzındaki oyunlarını seviyorsanız yapımcılığını Halfbrick Studios firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Barry Steakfries adındaki karakter ile bulunduğunuz laboratuvar-fabrika karışımı ortamda ortalığı birbirine katmak ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. Jetpack Joyride içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz eşyaları satın alabilir, özel yeteneklerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Tehlikeli engeller, sürpriz roket saldırıları, özel yetenekler ve dahası sizleri bekliyor. Jetpack Joyride v1.10.11 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Jetpack Joyride Play Store’da 4.600.000’den fazla indirilmiştir.

- Advertisement -

Deneysel jetpack’leri kötü bilimadamlarının elinden almak için gizli bir laboratuvara giren Barry’ye katılın. Kalkıştan sonra yükselmek için ekrana dokunun ve alçalmak için bırakın; daha yüksek puanlara doğru uçarken üzerinize mermiler, balonlar, gökkuşakları ve lazerler yağacak!

Meşru Araştırmalar şirketinin bilimadamlarını dağıtmak için efsanevi Makineli Tüfekli Jetpack ile başlayacaksınız ancak her oyunda jeton toplayıp görevler tamamlayacak ve böylece Dükkan’dan yeni ekipmanlar almak için altın kazanacaksınız! En sevdiğiniz jetpack’i, havalı bir kıyafeti alıp eşyaları stoklayın ve maceraya devam edin!

Minik Kurbağa, Talih Kuşu ve Işınlayıcı gibi tamamı tek dokunuşla oynanan pek çok farklı araçtan biriyle hız ve güç kazanın.

Hayatta kalın, havaya girin ve Jetpack Joyride’ın heyecanına katılın. Görecek ve yapacak çok şey var, dünya kadar vakit ve herkese yetecek kadar jetpack! Barry Steakfries her zaman olduğu gibi sözünü tutar!

Jetpack Joyride OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Jetpack Joyride v1.10.11 – PARA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD

[alert variation=”alert-warning”]

UYARI : oyuna giriş yaparken daima internet bağlantınızı kapalı tutun, aksi hale hile sorun çıkarabilir.[/alert]Jetpack Joyride v1.10.11 MOD APK İNDİR – 98MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
[alert variation=”alert-success”]

Jetpack Joyride KURULUMU

Jetpack Joyride v1.10.11 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Jetpack Joyride 1.10.11 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar