Jetpack Joyride v1.14.2 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Jetpack Joyride v1.14.2 PARA HİLELİ APK

sonsuz koşu ve macera oyunları, yapımcılığını ünlü Halfbrick Studios firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Barry Steakfries adlı kahraman ile bulunduğunuz karmaşık tesis içinde olabildiğince ileriye gitmek, ortalığı dağıtmak ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Jetpack Joyride MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz eşyaları satın alabilir, özel yeteneklerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Onlarca eşya, tuzaklar, bitmek bilmeyen uzun yollar ve dahası sizleri bekliyor. 

Jetpack Joyride v1.14.2 sürümünde yılbaşı teması ve etkinlikleri sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Jetpack Joyride Play Store’da 4.700.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Jetpack Joyride v1.14.2 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Jetpack Joyride v1.14.2 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Jetpack Joyride v1.14.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Jetpack Joyride 1.14.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyuna giriş yaparken daima internet bağlantınızı kapalı tutun, aksi hale hile sorun çıkarabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar