Jetpack Joyride v1.22.2 MOD APK | PARA HİLELİ

Download Jetpack Joyride v1.22.2 PARA HİLELİ APK, mini macera ve koşu oyunları, yapımcılığını Halfbrick firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kontrolünü sağladığınız Barry Steakfries adındaki karakter ile bulunduğunuz laboratuvar – fabrika karışımı tesis içinde ilerlemek, ortalığı birbirine katmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır.

Jetpack Joyride MOD APK sınırsız para hileli, bu sayede tüm eşyaları satın alabilir, özel yeteneklerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Farklı temalara sahip bölgeler, kostümler, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Jetpack Joyride v1.22.2 sürümünde yılbaşı etkinlikleri sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Jetpack Joyride v1.22.2 MOD APK KURULUMU

Jetpack Joyride v1.22.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Jetpack Joyride v1.22.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Jetpack Joyride v1.22.2 MOD APK DOWNLOAD

Jetpack Joyride | Yeni ve Eski Sürümleri

Jetpack Joyride MOD APK

Jetpack Joyride v1.22.2 MOD APK | PARA HİLELİ

0
Download Jetpack Joyride v1.22.2 PARA HİLELİ APK, mini macera ve koşu oyunları, yapımcılığını Halfbrick firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar