Junes Journey Gizli Nesne Gizem Oyunu v1.29.4 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Junes Journey Gizli Nesne Gizem Oyunu v1.29.4 PARA HİLELİ APK

Nesne bulma ve gizem üzerine kurulu oyunlar, yapımcılığını bu tür oyunları ile ünlenen Wooga firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kadın karakteri ile bulunduğunuz hikayenin gizemlerini çözmek, evinizi dekore etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Junes Journey Hidden Object içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli
  • sınırsız enerji hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca tamamlayıp evinizi rahatça dizayn edebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, detaylı ortamlar, gizli nesneler, farklı karakterler ve dahası sizleri bekliyor. 

June’s Journey Gizli Nesne Gizem Oyunu v1.29.4 sürümünde yeni ortamlar, bölümler sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Junes Journey Hidden Object Play Store’da 220.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Junes Journey Gizli Nesne Gizem Oyunu v1.29.4 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Junes Journey Gizli Nesne Gizem Oyunu v1.29.4 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Junes Journey Gizli Nesne Gizem Oyunu v1.29.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Junes Journey Gizli Nesne Gizem Oyunu 1.29.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Junes Journey Gizli Nesne Gizem Oyunu 1.29.4 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar