Jurassic Survival v2.0.1 MOD APK

Download Jurassic Survival v2.0.1 EŞYA HİLELİ APK, macera, hayatta kalma oyunları, yapımcılığını Mishka Production firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde dinozorlara karşı mücadele etmek, kendi yaşam alanınızı kurmak ve hayatta kalmaktır.

Jurassic Survival MOD APK sınırsız para hileli, ihtiyaçsız craft hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, bölgenizi rahatça kurup dinozorları etkisiz hale getirebilirsiniz. Tehlikeli dinozorlar, onlarca eşya, detaylı craft sistemi ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Jurassic Survival v2.0.1 sürümünde yeni laboratuvar bölgesi ve dinozorlar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Jurassic Survival v2.0.1 MOD APK KURULUMU

Bilgilendirme : daha öncede hileli olarak oynuyorsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, eski hileli oyunu silmeden yeni sürüm hileli apk dosyasını kurun.

UYARI : oyun içinde craft ettiğiniz eşyalar üzerinizde görünmezse veya beyaz olursa (sırt çantası hariç), eski eşyanızı giyin ve görünmeyen ürünü ekipmanı silin yoksa oyununuz bozulur. Baştan başlamak zorunda kalırsınız.

Jurassic Survival v2.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Jurassic Survival 2.0.1 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız daima artar.

Jurassic Survival 2.0.1 craft hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi craft yapabilirsiniz, materyal yeterliliği önemli değildir.

Jurassic Survival 2.0.1 eşya çoğaltma hile apk : oyun içinde herhangi bir eşyayı seçip split butona basarsanız kopyalanır.

Jurassic Survival v2.0.1 MOD APK DOWNLOAD

Jurassic Survival | Yeni ve Eski Sürümleri

Jurassic Survival MOD APK

Jurassic Survival v2.1.0 MOD APK | PARA ve CRAFT HİLELİ

0
Download Jurassic Survival v2.1.0 EŞYA HİLELİ APK, hayatta kalma ve macera oyunları, yapımcılığını Mishka Production stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü...
Jurassic Survival MOD APK

Jurassic Survival v2.0.1 MOD APK

0
Download Jurassic Survival v2.0.1 EŞYA HİLELİ APK, macera, hayatta kalma oyunları, yapımcılığını Mishka Production firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar