Kafem Restoran Oyunu (My Cafe) v2019.6.3 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Kafem Restoran Oyunu v2019.6.3 PARA HİLELİ APK, işletme oyunları yapımcılığını Melsoft Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz dükkana kafe kurmak, işletmek ve para kazanmaya çalışmaktır. 

My Cafe — Restaurant game MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, tüm kilitler açık, bu sayede kafeniz için dilediğiniz eşyaları satın alabilir, işlerinizi istediğiniz gibi hızlandırıp görevleri tamamlayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, kullanabileceğiniz onlarca eşya, rakipleriniz ve dostlarınıza ait kafeler ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Kafem Restoran Oyun v2019.6.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, oyun performansı artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

My Cafe — Restaurant game Play Store’da 3.122.714’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Kafem Restoran Oyunu (My Cafe) v2019.6.3 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Kafem Restoran Oyunu (My Cafe) v2019.6.3 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMUKafem Restoran Oyunu v2019.6.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.melesta.coffeeshop” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Kafem Restoran Oyunu v2019.6.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Kafem Restoran Oyunu v2019.6.3 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Kafem Restoran Oyunu v2019.6.3 altın hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz daima artar.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar