Kaliteli Bir Instagram Profil Düzenine Sahip Olmak İsteyenler İçin 7 Uygulama

Instagram, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de popülaritesi yüksek olan bir platform. Esas amacı fotoğraf ve kısa videolar paylaşmak olan bu platform, artık hayatımızın o kadar önemli bir bölümünü kaplar hale gelmiş durumda ki kullanıcılar, yaşadıkları her saniyeyi Instagram üzerinden paylaşmak istiyorlar. Sadece gönderi paylaşmakla da yetinmeyen kullanıcılar, fotoğraflarının en çok beğeniyi alabilmesi için elinden gelen her şeyi yapıyorlar.

Kullanıcıların paylaşımlarının daha çok beğenilmesi için yaptıkları en temel şeylerden bir tanesi de filtre uygulamak. Hatta kullanıcılar çoğu zaman, birden fazla fotoğrafını tek bir kare haline çevirerek Instagram’da paylaşımlar yapıyorlar. Tüm bunlara ek olarak bazı kullanıcılar ise, “Grid” isimli bir teknikle Instagram profillerini çok daha büyük bir uyum içerisinde takipçilerine sunuyorlar. Şimdi sizlerle, Grid düzeni yapmanızı sağlayacak 7 uygulamayı inceleyeceğiz.

- Advertisement -

 

Instagram’da Grid yapmanızı sağlayan 7 uygulama

UNUM

unum andro,d, unum ios

UNUM fazlasıyla basit ancak bir o kadar da etkili bir uygulama. Bu uygulamayla kendinize özel görsel tasarımlar oluşturabiliyorsunuz, zamanlayıcılar ekleyebiliyorsunuz ve otomatik etiketler hazırlayabiliyorsunuz. Bu uygulama sayesinde Instagram profiliniz yeni bir boyut kazanacak.

Feedle

Feedle, benzerleri gibi Grid oluşturmanızı ve Instagram gönderilerinize daha fazla hakim olmanızı sağlıyor. Ancak bununla da yetinmeyen uygulama, gönderilerinizin detaylı analizlerini de yapıyor ve bu sayede profil gelişiminizin ne düzeyde olduğunu takip edebiliyorsunuz.

Feedle: Planner for Instagram

Planoly

Planoly uygulaması da benzerleri gibi çalışıyor. Ancak bu uygulamanın diğerlerinden farkı, özel bir masaüstü sürümünün de bulunuyor olması. Bu sayede uygulamayı bilgisayarınız aracılığıyla da kullanabiliyorsunuz. Ayrıca bu uygulama üzerinden oluşturduğunuz fotoğrafları e-posta aracılığıyla da paylaşabilir ve yakın dostlarınızın fikirlerini kolaylıkla alabilirsiniz.

PLANOLY: Planner for Instagram

Feedr

Feedr basit, kolay ve hızlı bir uygulama. Öyle ki bu uygulama aracılığıyla Instagram profilinizi dilediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz. Ayrıca Feedr’ın geliştiricileri, uygulamayı mümkün olan en hafif halinde sunabilmek için gereksiz olan hiçbir şeyi bulundurmuyorlar. Bu da hem performans hem de depolama alanından tasarruf sunuyor.

Feedr - Instagram feed planner

Preview

Instagram profilinizi geniş kapsamlı yönetebileceğiniz bir uygulama daha; Preview. Öyle ki bu uygulama ile içeriklerinizi kolaylıkla düzenleyebiliyor, etiketler oluşturabiliyorsunuz. Masaüstü sürümü de bulunan uygulamanın dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi ise Dropbox hesabınızdaki gönderileri kolayca paylaşabilmeniz.

Preview: Planner for Instagram

Mosaic

Mosaic uygulaması da çeşitli detaylara sahip olan bir uygulama. Instagram’a yükleyeceğiniz fotoğrafları öncesinde filtreleyebilmenize yarayan bu uygulama, Instagram profilinizin de daha düzenli görünmesine yardımcı oluyor.

Mosaic: Instagram feed editor

Plann

Şu an için sadece iOS platformunda ve masaüstü sürümde kullanılabilen Plann, kısa bir süre sonra Android kullanıcılarının da hizmetine sunulacak. Plann, paylaşımlarınızı düzenlemenize imkan verdiği gibi profilinizi yönetmenizi ve içeriklerinizin analizini görmenizi de sağlıyor.

Plann + Preview for Instagram

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar

The White Door v1.1.17 FULL APK

Download The White Door v1.1.17 FULL APK, hikaye, bulmaca ve seçim tabanlı oyunlar, yapımcılığını Second Maze stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız...

Wild Blood v1.1.5 MOD APK | PARA HİLELİ | MONEY MOD

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Wild Blood v1.1.5 PARA HİLELİ APK, aksiyon, RPG ve macera oyunları yapımcılığını Gameloft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun ünlü...

NBA 2K20 v83.0.1 MOD APK | PARA HİLELİ

NBA 2K20 v83.0.1 PARA HİLELİ APK, basketbol oyunları, yapımcılığını 2K Inc firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız basketbol takımı ve...

Drift Max Pro v2.2.82 MOD APK | PARA HİLELİ

Download Drift Max Pro v2.2.82 PARA HİLELİ APK, araba sürme, drift yapma ve yarış oyunları, yapımcılığını Tiramisu firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir....

Into the Dead 2 v1.8.2 – PARA HİLELİ APK MOD – MEGA HİLELİ

Into the Dead 2 v1.8.2 – PARA HİLELİ APK MOD – MEGA HİLELİ, DOWNLOAD APK, APK İNDİR, aksiyon, FPS ve sonsuz koşu türündeki oyunları...

CarX Drift Racing 2 v1.2.0 APK MOD – PARA ve ALTIN HİLELİ

DOWNLOAD CarX Drift Racing 2 v1.2.0 PARA HİLELİ APK drift yapma ve araba simülasyon oyunları,...