Kick the Buddy v1.0.3 PARA ve ALTIN HİLELİ APK

Kick the Buddy v1.0.3 PARA ve ALTIN HİLELİ APK, Kick the Buddy v1.0.3 APK DOWNLOAD zaman geçirmek ve stresten uzaklaşmak istiyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımılığını Playgendary stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz silahlar ve yan ekipmanlar ile karşınızdaki garip karakteri etkisiz hale getirene kadar uğraşmak ve puanları toplamaktır. Kick the Buddy içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyun parası ile satılan silahları, ekipmanları, ortamları kullanabilir, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Onlarca silah, farklı ortamlar, karakter için kıyafetler ve dahası sizleri bekliyor. Kick the Buddy v1.0.3 sürümünde yeni silahlar eklenmiş olup onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Kick the Buddy Play Store’da 675.000’den fazla indirilmiştir.

- Advertisement -

BUDDY GOOGLE OYUN günü geliyor KICK!

, Ateş yok, Patlat ateş, dondurma şut, Tanrıların gücünü göndermek ve hatta durdurma hakkında sanmıyorum! Adam, artık yenmek için neredeyse sınırsız bir cephanelik var: roketler, el bombaları, otomatik tüfek … ve hatta bir nükleer bomba!

Biz Buddy Kick sunmak – bu bir oyundan daha fazlası! Bir üst interaktif aksiyon oyunu!

Patronuna kızgın?
Çevrenizde şut ister misiniz?
daha tekmeler ister misiniz?

Bir SANİYE İÇİNDE STRES YARDIMI!

Eğer nispeten stressiz bir insansın bile, bir noktada stres atmak gerek!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Kick the Buddy v1.0.3 PARA ve ALTIN HİLELİ APK DOWNLOAD
Kick the Buddy v1.0.3 MOD APK İNDİR – 91MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
[alert variation=”alert-success”]

Kick the Buddy KURULUMU

UYARI : oyun bazı cihazlarda durduruldu hatası verebilir, yapımcı-cihaz kaynaklı bir sorundur.

Kick the Buddy v1.0.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Kick the Buddy 1.0.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Kick the Buddy 1.0.3 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar