Kim Kardashian Hollywood 9.2.0 Para Hileli MOD APK

Kim Kardashian Hollywood 9.2.0 Para Hileli MOD APK, Kim Kardashian kırmızı halı maceraya Kim Kardashian Üyelik: Hollywood’u! Kendi hevesli ünlü oluşturun ve şöhret ve servet yükselecek!

KENDİ YILDIZ CREATE ve Kim Kardashian’ın kişisel tahminleri gibi stil seçenekleri, yüzlerce görünümünü özelleştirmek ⋆!
Diğer ünlüler, adanmış fanlar, kalıcı paparazzi karşılaşmak … ve hatta Kim kendini takıl olarak büyük bir interaktif macera ⋆ YILDIZ!
A-listesi film aktör, kapak modeli, moda tasarımcısı ve daha fazlası gibi KIRMIZI HALI KURAL ⋆ – ne yapmak size kalmış!
özel kulüpleri, lüks butikler ve lüks evler ile tam bir sanal dünyada ÜZERİNDEN Los Angeles’ı ALIN ⋆! New York ve Miami’de seyahat!
⋆ iyi partiler ve sıcak kulüpleri TARİH VE DÖKÜMÜ CELEBS! Flört ve sonraki büyük ünlü güç çift olurlar!
Facebook kullanarak sürüş boyunca arkadaş getirmek ⋆ – ün birbirlerine yol yardım, stilleri karşılaştırmak hediyeler göndermek ve en büyük yıldız olabilir kimin!

- Advertisement -


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Kim Kardashian Hollywood 9.2.0 Para Hileli MOD APK DOWNLOAD
Kim Kardashian Hollywood 9.2.0 MOD APK DOWNLOAD 35.6 MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Kim Kardashian Hollywood 9.2.0 SD DATA DOWNLOAD 315.9 MB

Google Play Bağlantısı

Kim Kardashian Hollywood KURULUMU

Kim Kardashian Hollywood 9.2.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.glu.stardomkim” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Kim Kardashian Hollywood 9.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar