Kingdom Rush Vengeance v1.5.7 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Kingdom Rush Vengeance v1.5.7 PARA HİLELİ APK

savunma oyunları, yapımcılığını ünlü Ironhide Game Studio firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savunma kuleleri ve kahramanlar ile bulunduğunuz savaş alanı içinde düşmanlarınızı yok etmek ve kendi bölgenizi korumaktır. 

- Advertisement -

Kingdom Rush Vengeance MOD APK yani

  • sınırsız elmas hileli,
  • gerçek parayla satılan tüm kahramanların kilitleri açık hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz karakterleri seçip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen mücadeleler, özel yetenekler ve dahası sizleri bekliyor. 

Kingdom Rush Vengeance v1.5.7 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Kingdom Rush Vengeance Play Store’da 31.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Kingdom Rush Vengeance v1.5.7 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOADKingdom Rush Vengeance v1.5.7 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Kingdom Rush Vengeance v1.5.7 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ironhidegames.android.kingdomrush4” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Kingdom Rush Vengeance v1.5.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Kingdom Rush Vengeance 1.5.7 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Kingdom Rush Vengeance 1.5.7 kahraman hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar