Kingdom Rush Vengeance v1.9.1 MOD APK

Download Kingdom Rush Vengeance v1.9.1 PARA HİLELİ APK, savunma ve taktik oyunları, yapımcılığını Ironhide Game Studio firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ve savunma kuleleri ile bulunduğunuz bölümde düşman akınına karşı mücadele etmek ve bölgenizi korumaktır.

Kingdom Rush Vengeance MOD APK sınırsız elmas hileli, gerçek parayla satılan tüm kahramanların kilitleri açık hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz karakterleri seçip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Zorlu düşman saldırıları, kahramanlarınız, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Kingdom Rush Vengeance v1.9.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Kingdom Rush Vengeance v1.9.1 MOD APK KURULUMU

Kingdom Rush Vengeance v1.9.1 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ironhidegames.android.kingdomrush4” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Kingdom Rush Vengeance v1.9.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Kingdom Rush Vengeance 1.9.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Kingdom Rush Vengeance 1.9.1 kahraman hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Kingdom Rush Vengeance v1.9.1 MOD APK DOWNLOAD

Kingdom Rush Vengeance | Yeni ve Eski Sürümleri

Kingdom Rush Vengeance APK MOD

Kingdom Rush Vengeance v1.9.1 MOD APK

0
Download Kingdom Rush Vengeance v1.9.1 PARA HİLELİ APK, savunma ve taktik oyunları, yapımcılığını Ironhide Game Studio firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar