Kingdoms & Lords v1.5.2n PARA ve ELMAS HİLELİ MOD APK

Kingdoms & Lords v1.5.2n PARA ve ELMAS HİLELİ MOD APK, şehir kurma, strateji ve savaş oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Gameloft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kalenizi ve askeri güçlerinizi rahatça geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, uzun soluklu oyun yapısı, savaşlar ve dahası sizleri bekliyor. Kingdoms & Lords v1.5.2n sürümünde desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Kingdoms & Lords Play Store’dan kaldırılmıştır.


- Advertisement -

Bir strateji oyunu: En güçlü orduyu yükseltin ve gücünüzü kanıtlamak için komşularınıza saldırın. Bir ortaçağ simülasyonu: Krallığınızı inşa etmek için zengin bir üretim sisteminde toprakları genişletin ve geliştirin. Askerlerinizi savunmalarına karşı başlatıp, en iyi orduya kimin sahip olduğunu görerek arkadaşlarınıza meydan okuyun! Arkadaşlarla ittifaklar kur, krallıklarına yardım et, birliklerini kurtar ve onlara eşsiz hediyeler yolla. Kapasitenizi geliştirmek ve üretiminizi optimize etmek için binalarınızı yükseltin ve yenilerini açın. Ordunuzu geliştirmeye ve krallığınızı rakiplerine karşı korumak için silahlarını yükseltmeye yatırım yapın.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Kingdoms & Lords v1.5.2n PARA ve ELMAS HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
Kingdoms & Lords v1.5.2n MOD APK İNDİR – 17MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Yedek Link MailRu

Gameloft  Bağlantısı

Kingdoms & Lords KURULUMU

Kingdoms & Lords v1.5.2n MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Kingdoms & Lords 1.5.2n para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Kingdoms & Lords 1.5.2n elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar