Kısa Süreliğine Ücretsiz 8 Android Oyun ve Uygulama

Google Play Store’daki ücretli oyun ve uygulamalar, haftalık indirimlerle kullanıcılara ücretsiz olarak sunulabiliyor. Bu haftanın indirimlerinde ücretsiz olarak indirilebilecek uygulamaları, oyunları ve bazı kişiselleştirme araçlarını sizler için bir araya getirdik.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanan takipçilerimizin beklediği ücretsiz oyun ve uygulama haber serimizin yeni bölümüyle karşınızdayız. Bu hafta yararlı uygulamaların yanı sıra keyifli vakit geçirmenize yardımcı olacak oyunlar da beklentinizi karşılayacak gibi görünüyor. Bu oyun ve uygulamaların indirimlerinin oldukça kısa süreceğini, beğendiğiniz oyun ya da uygulama varsa elinizi çabuk tutmanız gerektiğini hatırlattıktan sonra gelin bu haftanın indirimlerine yakından bakalım.

- Advertisement -

 

1. AVS: Any Video Converter

 

AVS: Any Video Converter

Normal fiyatı: 13,99 TL

Video ve ses formatları arasında dönüşüm yapanların yakından tanıdığı Any Video Converter‘ın Android uygulaması, bu haftanın en dikkat çeken indirimlerinden birine sahip. Dosyalarınız üzerinde kesmedüzenlemedönüştürme yapabileceğiniz Any Video Converter’ı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

 

 

2. Kosmos – Work Time Tracker

 

Kosmos - Work Time Tracker
Kosmos – Work Time Tracker

Normal fiyatı: 14,99 TL

Yapacağınız işler için zaman planlaması hazırlamayı sevenlerdenseniz Kosmos – Work Time Tracker tam da size göre bir uygulama olabilir. Yapılacaklar listesi özelliğinin yanı sıra hızlı zaman takibitakip çizelgeleri gibi gelişmiş özellikler de sunan bu zaman planlama uygulaması, keyifli bir kullanım vadediyor. Kosmos – Work Time Tracker’ı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

 

 

3. NT Calculator

 

NT Calculator
NT Calculator

Normal fiyatı: 16,99 TL

Telefonunuzdaki dâhili hesap makineleri, günlük kullanımda birçok işinizi halletse de bazı durumlarda gelişmiş hesap makinesi özelliklerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Kredi hesaplamabilimsel hesap makinesisayı tabanları arasında dönüşüm gibi birçok farklı fonksiyona sahip bu hesap makinesi, sizin için kullanışlı bir alternatif olabilir. Siz de aşağıdaki bağlantıyı kullanarak NT Calculator‘ı indirebilirsiniz.

 

 

4. Learn Brazilian Portuguese

 

Learn Brazilian Portuguese
Learn Brazilian Portuguese

Normal fiyatı: 19,99 TL

İngilizce‘nin yanında bir de Portekizce öğrenmek istiyorsanız Learn Brazilian Portuguese with MosaLingua uygulaması tam da size göre. Bilimsel olarak kanıtlanmış kalıcı öğrenme metotlarıyla ve tekrar yoluyla size Portekizce öğretecek bu uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

 

 

5. The House

 

The House
The House

Normal fiyatı: 1,29 TL

Korku oyunu oynamayı seven bir akıllı telefon kullanıcısıysanız The House‘u bu haftaki indirimlerden yararlanarak indirebilirsiniz. Kaliteli grafikleri ve kurgusuyla sizi kendine çekecek oyunun Google Play Store sayfasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşmanız mümkün.

 

 

6. EQQO

 

EQQO
EQQO

Normal fiyatı: 31,99 TL

Listemizin belki de en dikkat çeken oyunu olan EQQOaksiyon ve macera türünde oyunları sevenler için adeta biçilmiş kaftan. Kaliteli grafiklerinin yanı sıra içine çeken hikâyesiyle de öne çıkan oyunda amacınız yılan yumurtasını korumak olacak. Bu eğlenceli maceraya dâhil olmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

 

7. Overdrive Premium

 

Overdrive Premium
Overdrive Premium

Normal fiyatı: 9,99 TL

Aksiyona doyacağınız Overdrive oyununun premium versiyonu olan bu oyunda reklamsız bir oyun deneyimi yaşamanız mümkün. İlk 7 günde oyun içi taşları size ücretsiz olarak sunan bu oyunda grafiklerin kalitesi de oyuncuları çeken unsurların başında geliyor. Siz de Overdrive Premium‘u aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

 

 

8. Sagon Icon Pack: Dark UI

 

Sagon Icon Pack Dark UI
Sagon Icon Pack Dark UI

Normal fiyatı: 9,79 TL

Telefonunuzun arayüzünden sıkıldıysanız Sagon Icon Pack, sizin için iyi bir alternatif olabilir. Sadeliği ve sadece birkaç rengi bünyesinde barındırmasıyla göz yormama özelliğine sahip bu ikon paketiyle karanlık temaya uyum sağlayabilirsiniz. Sagon Icon Pack’i indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar