Kungfu Master 2 Stickman League 1.5.4 Para Hileli Mod Apk

Kungfu Master 2 Stickman League 1.5.4 Para Hileli Mod Apk

Kungfu Master 2 : Stickman League, onlarca düşmanla savaşacağınız bir aksiyon oyunudur. Hem mükemmel bir dövüş oyunu olup hem de eğlenceli RPG özellikleri taşıyan bu yapımda eğlenceli ve aksiyon dolu bir macera sizi bekliyor. Oyunun daha ilk bölümünde fazlasıyla etkileyeceğinizi düşünüyorum hatta çok uzun saatlerinizi Android cihazınızın başında geçirip 1 günde tüm bölümleri tamamlayabilirsiniz. Her bölümde size bir görev veriliyor, örneğin bu görev 12 tane kırmızı ve 20 tane mavi düşman öldürmek gibi olabiliyor. Bunları tamamladığınızda bölümü de bitirmiş oluyorsunuz ve sonraki bölüme geçiyorsunuz.

- Advertisement -

Kungfu Master 2 : Stickman League oyununu eğlenceli yapan ise tek bir seferde çok sayıda düşmanla savaşıyor olmanızdır. Yani bir anda hem arkanızdaki hem de önünüzdeki düşmanlara saldırarak onları öldürmeye çalışıyorsunuz. Kontrol ettiğiniz karakterin çok sayıda özel gücü bulunuyor, bu özel güçleri de doğru zamanda kullanarak iyi bir savaş performansı sergileyebilirsiniz. Kazandığınız paralar ile hem yeni ekipmanlar satın alabilirsiniz hem de özel güçlerinizi geliştirebilirsiniz, iyi eğlenceler dilerim yegenlerim!


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Kungfu Master 2 Stickman League 1.5.4 Para Hileli Mod Apk DOWNLOAD
Kungfu Master 2 : Stickman League 1.5.4 Hileli Mod Apk indir – (71.1 MB)

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Kungfu Master 2 : Stickman League 1.5.4 Orjinal Apk indir – (69.7 MB)
İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar