Lara Croft GO v2.1.109660 İPUCU HİLELİ APK

Lara Croft GO v2.1.109660 İPUCU HİLELİ APK, hamle ve bulmaca türündeki oyunları sevenler için yapımcılığını SQUARE ENIX Ltd firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. MOD APK yani ipucu hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, takıldığınız bölümleri kolayca geçebilirsiniz. Keşfedilmeyi bekleyen antik kalıntılar, hareketli mekanizmalar, devasa yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. Lara Croft GO v2.1.109660 sürümünde desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Lara Croft GO Play Store’da 3.49TL’dir.
En iyi Handheld / Mobile Oyunu – Oyun Ödüller 2015

- Advertisement -

Lara Croft Go uzun unutulmuş dünyada geçen bir dönüş tabanlı bir bulmaca-macera. eski bir uygarlığın kalıntıları keşfedin, bakımlı sırlarını keşfetmek ve Venom Kraliçesi efsanesini ortaya çıkarmak olarak ölümcül sorunlarla karşı karşıya.

• Deneyim gür görseller ve büyüleyici müziği
• Gezin basit tokatlamak-to-hareket kontrollerini kullanarak
•, tehditkar düşman Mücadele tehlikeli engelleri aşmak ve ölümcül tuzaklar kaçış
• fazla 115 bulmaca 7 bölümden oluşur çözün
• Antik emanetler toplayın ve Lara için yeni kıyafetler kilidini

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Lara Croft GO v2.1.109660 İPUCU HİLELİ APK DOWNLOAD

Lara Croft GO v2.1.109660 APK İNDİR – 24MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Lara Croft GO v2.1.109660 SD DATA İNDİR – 472MB

Google Play Bağlantısı

Lara Croft GO KURULUMU

Lara Croft GO v2.1.109660 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.squareenixmontreal.lcgo” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Lara Croft GO v2.1.109660 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Lara Croft GO 2.1.109660 ipucu hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ipucu kullanabilirsiniz, ipucu miktarınız sınırsızdır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar