Last Day on Earth Survival v1.11.6 MOD APK (Mega Hileli)

DOWNLOAD Last Day on Earth Survival v1.11.6 PARA HİLELİ APK

yapımcılığını KEFIR stüdyosunun üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünyada zombilere karşı mücadele etmek, kendi yaşam alanınızı kurmak ve savunmaktır. 

- Advertisement -

Last Day on Earth Survival MOD APK sınırsız para hileli, split hileli, bedava craft hileli

bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olup düşmanlarınızı ve zombileri kolaylıkla etkisiz hale getirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, kullanabileceğiniz onlarca silah, gelişmiş craft sistemi, tehlikeli zombiler ve dahası sizleri bekliyor. 

Last Day on Earth Survival v1.11.6 sürümünde el bombası, hırsızlık becerisi eklenmiş olup, yeni karnaval etkinlikleri için hazırlık yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Last Day on Earth Survival Play Store’da 2.850.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Last Day on Earth Survival v1.11.6 MOD APK DOWNLOAD

Last Day on Earth Survival v1.11.6 MOD APK KURULUMU


Last Day on Earth Survival v1.11.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Last Day on Earth Survival 1.11.6 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız daima artar.

Last Day on Earth Survival 1.11.6 craft hile apk : oyun içinde tüm eşyaları gereksinimleri olmadan oluşturabilirsiniz.

Last Day on Earth Survival 1.11.6 split hile apk : oyun içindeki birçok eşyayı split yaparak çoğaltabilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani TEK APK dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar