Last Day on Earth Survival v1.15.1 MOD APK | SPLİT ve CRAFT HİLELİ

Download Last Day on Earth Survival v1.15.1 EŞYA HİLELİ APK, hayatta kalma, macera ve açık dünya oyunları, yapımcılığını KEFIR stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız kaos ortamında zombilere karşı mücadele etmek ve kendi yaşam alanınızı kurmaktır.

Last Day on Earth Survival MOD APK split hileli, bedava craft hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olup düşmanlarınızı ve zombileri kolaylıkla etkisiz hale getirebilirsiniz. Onlarca eşya, detaylı craft sistemi, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Last Day on Earth Survival v1.15.1 sürümünde 4.sezon başlamış olup, yeni yılbaşı bölgesi sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Last Day on Earth Survival v1.15.1 MOD APK KURULUMU

Bilgilendirme : daha öncede hileli olarak oynuyorsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, eski hileli oyunu silmeden yeni sürüm hileli apk dosyasını kurun.

UYARI : Ayrıca her ihtimale karşı ilerlemenizi yedeklemek için, Android/data içindeki “zombie.survival.craft.z” klasörünü kopyalayın ve cihazınızda farklı bir yere yapıştırın.

UYARI : oyun içindeki tüm ekipmanların seviye kilidi açıktır, CRAFT ederken aşağıdaki listeye dikkat edin, aksi halde ilerlemeniz bozulabilir.

UYARI : yapımcı artık hileye karşı önlemlerini artırdı, Sektör 7’ye giriş yaparsanız, oyundaki ilerlemeniz bozulur ve giriş yapamazsınız, silip-kurup baştan başlamak zorunda kalırsınız.

ÖNEMLİ – LİSTEDEKİ ÜRÜNLERİ CRAFT ETMEYİN.
Horse Saddle
Mortar
Metal Pipe
Assault Helmet
Assault Body Armor
Assault Trousers
Assault Boots
Clan Banner
Explosive Material
Hand Pump
Repair Station
Zombie Truck
Chemistry Station
S&W Magnum
Land Mine
MI24
Electronics Lab
The Dragunov
Metal Cutter

Last Day on Earth Survival v1.15.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Last Day on Earth Survival 1.15.1 craft hile apk : oyun içinde tüm eşyaları gereksinimleri olmadan oluşturabilirsiniz.

Last Day on Earth Survival 1.15.1 harita hile apk : oyun içinde haritada sadece 1 enerji ile hızlı seyahat yapabilirsiniz, gitmek istediğiniz bölgeyi seçin, WALK butonuna basın, ardından 1 enerji ile hızlandırma butonu aktif olacaktır.

Last Day on Earth Survival 1.15.1 split hile apk : oyun içindeki birçok eşyayı split yaparak çoğaltabilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

Last Day on Earth Survival v1.15.1 MOD APK DOWNLOAD

Last Day on Earth Survival | Yeni ve Eski Sürümleri

FarmVille 2 MOD APK

FarmVille 2 v17.6.6870 PARA ve ANAHTAR HİLELİ – MOD APK

5
Download FarmVille 2 v17.6.6870 ANAHTAR HİLELİ APK, çiftlik kurmak ve işletme oyunları, yapımcılığını ZYNGA stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız...
Zombie Gunship Survival MOD APK

Zombie Gunship Survival v1.6.19 MERMİ HİLELİ – MOD APK

0
Download Zombie Gunship Survival v1.6.19 MERMİ HİLELİ APK, simülasyon, aksiyon ve zombilere karşı savaş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını...
FarmVille 2 MOD APK

FarmVille 2 v17.3.6691 ANAHTAR ve PARA HİLELİ – MOD APK

9
Download FarmVille 2 v17.3.6691 ANAHTAR HİLELİ APK, çiftlik kurmak ve işletme oyunları, yapımcılığını ZYNGA stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız...

Monster Hunter Stories v1.0.3 PARA HİLELİ – MOD APK

0
Download Monster Hunter Stories v1.0.3 PARA HİLELİ APK, RPG, açık dünya ve macera türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını...
The Sims FreePlay MOD APK

The Sims FreePlay v5.59.0 PARA HİLELİ – MOD APK

0
Download The Sims FreePlay v5.59.0 PARA HİLELİ APK, karakter simülasyon ve gerçek yaşamı konu alan oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ELECTRONIC ARTS firmasının...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar