Last Hope Sniper Zombie War v1.5 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD MOD, Last Hope Sniper Zombie War v1.5 PARA HİLELİ APK, zombilere karşı mücadele ve FPS türündeki oyunları yapımcılığını JE Software AB stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehir içinde zombilere karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Last Hope Sniper Zombie War içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm silahları satın alabilir, yeteneklerinizi geliştirip zombileri kolayca yok edebilirsiniz.

Kullanabileceğiniz onlarca silah, saldırgan zombiler, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor. 

Last Hope Sniper Zombie War v1.5 sürümünde yeni bölümler, düşmanlar, silahlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. 

Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Last Hope Sniper Zombie War Play Store’da 100.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Last Hope Sniper Zombie War v1.5 PARA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD
Last Hope Sniper Zombie War v1.5 MOD APK KURULUMU

Last Hope Sniper Zombie War v1.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Last Hope Sniper Zombie War 1.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Last Hope Sniper Zombie War 1.5 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar