Last Hope TD v3.52 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Last Hope TD v3.52 PARA HİLELİ APK

savunma ve zombi oyunları, yapımcılığını JE Software AB stüdyosunun üstlendiği Android platformunun başarılı oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savunma kuleleri ve karakterler ile zombi baskınlarını önlemek ve görevleri tamamlamaktır.

- Advertisement -

Last Hope TD MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • gerçek parayla satılan karakterlerin kilidi açık hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, zorlu bölümler, bitmek bilmeyen zombi akınları ve dahası sizleri bekliyor.

Last Hope TD v3.52 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, bazı silahların özellikleri geliştirilmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Last Hope TD Play Store’da 75.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Last Hope TD v3.52 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Last Hope TD v3.52 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Last Hope TD v3.52 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Last Hope TD 3.52 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Last Hope TD 3.52 karakter hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan karakterlerin kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar