Last Human Life on Earth v1.0 MOD APK | PARA ve ELMAS HİLELİ

DOWNLOAD Last Human Life on Earth v1.0 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma oyunları yapımcılığını Mouse Games firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız açık dünya içinde zombilere karşı mücadele etmek, kendi yaşam alanınızı kurmak ve yaşamınızı devam ettirmeye çalışmaktır. 

Last Human Life on Earth MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz eşyaları satın alıp zombilere karşı daima üstün olabilirsiniz. Farklı bölgeler, kullanabileceğiniz onlarca ekipman, craft sistemi ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Last Human Life on Earth v1.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Last Human Life on Earth Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Last Human Life on Earth v1.0 MOD APK | PARA ve ELMAS HİLELİ DOWNLOAD

Last Human Life on Earth v1.0 MOD APK | PARA ve ELMAS HİLELİ KURULUMU

Last Human Life on Earth v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Last Human Life on Earth 1.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Last Human Life on Earth 1.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar