League of Stickman Warriors v5.2.3 PARA HİLELİ APK MOD Mega Hileli

League of Stickman Warriors v5.2.3 PARA HİLELİ APK MOD Mega Hileli

aksiyon, savaş ve çöp adamların oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını DreamSky firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız özel yeteneklere sahip kahraman ile bulunduğunuz bölümlerde karşınıza çıkan düşmanları yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. League of Stickman Warriors içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, seri özel yetenek yani skill kulanma hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz kahramanların kilidini açabilir, karşınıza çıkan tüm düşmanları yok edip, tüm görevleri tamamlayabilirsiniz.


- Advertisement -

Bitmek bilmeyen görevler, tehlikeli düşmanlar, özel yeteneklere sahip onlarca kahraman ve dahası sizleri bekliyor. League of Stickman Warriors v5.2.3 sürümünde yeni kahraman eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. League of Stickman Warriors Play Store’da 0.59TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

League of Stickman Warriors v5.2.3 PARA HİLELİ APK MOD Mega Hileli İNDİR
League of Stickman Warriors v5.2.3 MOD APK İNDİR – 95MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk
KURULUMU

League of Stickman Warriors v5.2.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

League of Stickman Warriors 5.2.3 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz.

League of Stickman Warriors 5.2.3 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar