Left to Survive v3.6.0 MOD APK | MERMİ HİLELİ

Download Left to Survive v3.6.0 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, FPS, zombi ve savaş oyunları, yapımcılığını My com BV firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz görevlerde zombilere karşı mücadele etmek ve bölümleri tamamlamaktır. Left to Survive: Zombie Shooter Survival MOD APK sınırsız mermi hileli, bu sayede ara vermeden ateş edebilir, zombileri karşı üstün olabilirsiniz. Farklı silahlar, keşfedilmeyi bekleyen onlarca bölge, saldırgan zombiler ve dahası sizleri bekliyor. Left to Survive v3.6.0 sürümünde oyunun birinci yılı için etkinlikler, görevler ve dahası eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Left to Survive: Zombie Shooter Survival Play Store

Left to Survive v3.6.0 MOD APK KURULUMU

Left to Survive v3.6.0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.glu.zbs” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

- Advertisement -

Left to Survive 3.6.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Left to Survive 3.6.0 mermi hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

Left to Survive v3.6.0 MOD APK DOWNLOAD

Left to Survive | Yeni ve Eski Sürümleri

Left to Survive mod apk

Left to Survive v3.6.0 MOD APK | MERMİ HİLELİ

0
Download Left to Survive v3.6.0 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, FPS, zombi ve savaş oyunları, yapımcılığını My com BV firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar