Legendary Heroes MOBA v3.0.51 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Legendary Heroes MOBA v3.0.51 PARA HİLELİ APK

Yönetim ve kahraman savaş oyunları, yapımcılığını Monstro stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ile bulunduğunuz savaş alanı içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Legendary Heroes MOBA MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız kristal hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kahramanların kilidini açıp yenilmez olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, uzun soluklu oyun yapısı, farklı yeteneklere sahip kahramanlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Legendary Heroes MOBA v3.0.51 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Legendary Heroes MOBA Play Store’da 130.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Legendary Heroes MOBA v3.0.51 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, sahip olduğunuz para-elmas miktarı önemli değildir.

Legendary Heroes MOBA v3.0.51 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Legendary Heroes MOBA v3.0.51 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Legendary Heroes MOBA 3.0.51 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, paranız azalmaz.

Legendary Heroes MOBA 3.0.51 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar