Legends of Andor The Kings Secret v1.0.4 FULL APK

DOWNLOAD Legends of Andor The Kings Secret v1.0.4 FULL APK

strateji oyunları, yapımcılığını bu tür oyunları ile ünlenen USM stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ile bulunduğunuz harita üstünde ilerlemek, düşmanlarınıza ait bölgelerde savaşmak ve kendi alanınızı savunmaktır.

- Advertisement -

Farklı yeteneklere sahip karakterler, detaylı oyun yapısı, şansa bağlı ataklar, geniş harita ve dahası sizleri bekliyor.

Legends of Andor – The King’s Secret v1.0.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Legends of Andor The King’s Secret Play Store’da 34.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Legends of Andor The Kings Secret v1.0.4 FULL APK DOWNLOAD

Legends of Andor The Kings Secret v1.0.4 FULL APK KURULUMU

Legends of Andor The King’s Secret v1.0.4 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar