LEGO Tower v1.7.0 MOD APK | MEGA HİLELİ

Download LEGO Tower v1.7.0 PARA HİLELİ APK, işletme ve idle oyunları, yapımcılığını NimbleBit LLC firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız lego karakterler ile kule üstünde iş yerleri açmak, işletmek ve para kazanmaktır.

LEGO Tower MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, gerçek parayla satılan kulüp üyeliği açık, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kulenizi kolayca büyütebilirsiniz. Onlarca iş yeri, farklı karakterler, lego dünyası ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

LEGO Tower v1.7.0 sürümünde yeni kış teması sizleri bekliyor. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

LEGO Tower v1.7.0 MOD APK KURULUMU

LEGO Tower v1.7.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

LEGO Tower 1.7.0 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz para miktarı önemli değildir.

LEGO Tower 1.7.0 altın hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz altın miktarı önemli değildir.

LEGO Tower 1.7.0 kulüp hile apk : oyun içinde Lego kulübe üye olarak başlarsınız.

BİLGİLENDİRME : oyun içinde istediğiniz gibi para ve altın harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

LEGO Tower v1.7.0 MOD APK DOWNLOAD

LEGO Tower | Yeni ve Eski Sürümleri

LEGO Tower MOD APK

LEGO Tower v1.9.1 MOD APK | PARA ve ALTIN HİLELİ | Parayla Satılan Kulüp...

0
Download LEGO Tower v1.9.1 PARA HİLELİ APK, idle ve işletme oyunları, yapımcılığını NimbleBit LLC stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız...
LEGO Tower MOD APK

LEGO Tower v1.7.0 MOD APK | MEGA HİLELİ

0
Download LEGO Tower v1.7.0 PARA HİLELİ APK, işletme ve idle oyunları, yapımcılığını NimbleBit LLC firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar