Life is Strange v1.00.167 FULL APK – TÜM BÖLÜMLER AÇIK

Life is Strange v1.00.167 FULL APK – TÜM BÖLÜMLER AÇIK, APK OYUN İNDİR

hikaye tabanlı ve macera türündeki oyunları sevenler İÇİN MOD APK yani tüm kilitler açık şekilde sunuyorum bu sayede hiçbir kısıtlamaya takılmadan oynayabilir, tüm bölümleri bitirebilirsiniz. Takip etmeniz gereken insanlar, sıkıntılı ortamlar, beklenen büyük bir fırtına, biraz duygusallık, bulmanız gereken okul arkadaşınız ve dahası sizleri bekliyor. Life is Strange v1.00.167 sürümünde BETA olarak belirli cihazlar için sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Life is Strange Play Store’da hala ön kayıt aşamasındadır.

- Advertisement -


[alert variation=”alert-info”]Gogle Play Acıklamaları[/alert]

Ön Kayıt Hayat şimdi garip!

Life Strange, oyuncunun zamanı geri almasına, geçmişi, bugünü ve geleceği etkilemesine izin vererek hikayeye dayalı seçim ve sonuç oyunlarında devrim yaratan beş bölümlük bir oyun.

En iyi arkadaşı Chloe Price’ı kurtarırken zamanı geri alabileceğini keşfeden bir fotoğraf uzmanı olan Max Caulfield’ın hikayesini takip edin.

Parite, kısa bir süre sonra, Arcadia Körfezi’nde hayatın karanlık bir yanını ortaya çıkaran diğer öğrencinin Rachel Amber’in gizemli ortadan kaybolmasını araştırıyor. Bu arada, Max geçmişini değiştirmenin bazen yıkıcı bir geleceğe yol açabileceğini çabucak öğrenmeli.

** Sadece Android 6.0 çalıştıran cihazları destekleyin ve OpenGL 3.1’i destekleyin. ARM 64 ve minimum 2 GB RAM ** gerektirir

– Güzel yazılı modern bir macera oyunu;
– Olayların gidişatını değiştirmek için zamanı geri alın;
– Yaptığınız seçimlere bağlı olarak çoklu sonlar;
– Çarpıcı, el boyaması görseller;
– Alt-J, Foals, Angus & Julia Stone, Jose Gonzales ve daha fazlasına sahip farklı, lisanslı indie film müziği.

Sadece Android’de, oyun tam kontrol desteği ile geliyor. Yepyeni bir fotoğraf modu, daha önce hiç olmadığı gibi fotoğraf çekmenize, bunları filtrelerle değiştirmenize ve kolayca paylaşmanıza olanak tanır. Ayrıca, ilerlemenizi sosyal medyada sorunsuz bir şekilde paylaşabilir ve kendi hikaye seçeneklerinizi arkadaşlarınızla karşılaştırabilirsiniz.

** Yorumlar ve Accolades **
Hayat Garip, Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri’nde Halk Seçimi Ödülü 2018
5/5 5/5 “A must-have.” – Muayene
5/5 “Gerçekten özel bir şey.” – Uluslararası İş Zamanları
“Yıllardır oynadığım en iyi oyunlardan biri.” – Forbes
10/10 “Etkileyici bir yaş hikayesi geliyor.” – Darkzero
8/10 “Nadir ve değerli.” – Kenar
8.5 / 10 “ÇIKIŞI.” – GameInformer
% 90 “Dontnod, küçük detaylara çok fazla çaba harcadı ve işlerine dikkat ederek zaman ayırmaya değer.” – Siliconera
8.5 / 10 “Episode Two’ın zirvesi bir oyunda yaşadığım en çekici ve yıkıcı şeylerden biri. Çünkü bu çok gerçek, çok anlaşılabilir. Dontnod onu çiviliyor. ”- Çokgen
4.5 / 5″ hayat garip bir şekilde bana “- HardcoreGamer
8/10” bağladı .

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Life is Strange v1.00.167 FULL APK – DOWNLOAD

[alert variation=”alert-warning”]UYARI : oyunu kurup-oynayabilmek için Android 6.0 ve üstü performanslı bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.[/alert]Life is Strange v1.00.167 FULL APK İNDİR – 32MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
[alert variation=”alert-success”]

KURULUMU

Life is Strange v1.00.167 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.squareenix.lis” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Life is Strange v1.00.167 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Life is Strange v1.00.167 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm bölümlerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar