Live or Die Survival Pro v0.1.322 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Yaşa ya da öl: hayatta kalma v0.1.322 PARA HİLELİ APK

DOWNLOAD Live or Die Survival Pro v0.1.322 v0.1.322 MONEY MOD APK

- Advertisement -

hayatta kalma, yapımcılığını PRIDEGAMESSTUDIO OU PLC stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde zombilere karşı mücadele etmek, hayatta kalmaya çalışmak ve kendi yaşam alanınızı inşa etmektir. 

Live or Die: Survival Pro MOD APK yani

  • sınırsız para hileli,
  • eşyasız craft yapma hileli,

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm ekipmanları rahatça kullanıp düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı silahlar, ekipmanlar, saldırgan zombiler ve dahası sizleri bekliyor. 

Live or Die: Survival Pro v0.1.322 sürümünde yeni bölge eklenmiş olup ve eşyalar eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Yaşa ya da öl: hayatta kalma Pro Play Store’da 7.09TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Live or Die Survival Pro v0.1.322 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Live or Die Survival Pro v0.1.322 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Live or Die Survival Pro v0.1.322 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Live or Die Survival Pro v0.1.322 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Live or Die Survival Pro v0.1.322 craft hile apk : oyun içinde tüm eşyaları rahatça craft edebilirsiniz, malzeme gerekmez ve seviye beklemezsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar