Live or Die Survival Pro v0.1.410 MOD APK | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Live or Die Survival Pro v0.1.410 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma ve açık dünyada geçen oyunları yapımcılığını PRIDEGAMESSTUDIO OU PLC firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz tehlikeli ortamlarda yaşam alanınızı inşa etmek, zombilere karşı mücadele etmek ve hayatta kalmaya çalışmaktır.

Yaşa ya da öl: MOD APK sınırsız para hileli, eşyasız craft yapma hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm ekipmanları rahatça kullanıp düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen zombi akınları, onlarca eşya, görevler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Live or Die Survival Pro v0.1.410 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Live or Die: Zombie Survival Pro Play Store’da 7.79TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Live or Die Survival Pro

Live or Die Survival Pro v0.1.410 MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOADLive or Die Survival Pro v0.1.410 MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMULive or Die Survival Pro v0.1.410 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Live or Die Survival Pro 0.1.410 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Live or Die Survival Pro 0.1.410 craft hile apk : oyun içinde tüm eşyaları rahatça craft edebilirsiniz, malzeme gerekmez ve seviye beklemezsiniz.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar