Lonewolf (17+) v1.2.87 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Lonewolf (17+) v1.2.87 PARA HİLELİ APK

aksiyon, FPS ve hikaye tabanlı oyunlar, yapımcılığını FDG Entertainment stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz görevlerde düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Lonewolf (17+)MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • premium yani vip hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri rahatlıkla bitirebilir, istediğiniz silahları kullanabilirsiniz. Farklı modellerde silahlar, zorlu görevler, tehlikeli hedefler, sürükleyici hikaye ve dahası sizleri bekliyor. 

Lonewolf (17+) v1.2.87 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. 

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

LONEWOLF (17+) Play Store’da 310.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Lonewolf (17+) v1.2.87 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Lonewolf (17+) v1.2.87 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Lonewolf (17+) v1.2.87 MOD APK dosyamızı indirip kuralım oyuna giriş yapalım.

Lonewolf (17+) 1.2.87 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Lonewolf (17+) 1.2.87 premium hile apk : oyuna giriş yaptığınızda premium olarak başlarsınız.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar